Maxi sjaal in merino
De Cerura Maxi Grape sjaal combineert druivenpaarse en bosgroene tinten in merinowol. Met lila detail aan de rand. Een heerlijk knusse en warme sjaal die niet alleen mooi is maar ook superzacht. Een sjaal om te koesteren of cadeau te geven. Vier de winter met Wolvis!
Het maxi-model dat extra lang en breed is, is gemaakt voor ultieme gezelligheid. Wikkel je in deze sjaal en geniet van zijn warmte en geborgenheid. De merinowol is niet alleen aangenaam zacht om te dragen maar is ook natuurlijk ademend.
Drift
Voor de Wolvis wintercollectie 'Drift' maakte de Nederlandse kunstenares Marijne Marell linosneden van vlindervleugels. Deze beelden vertaalde Wolvis naar breipatronen in zachte merinowol. Het resultaat is een collectie gebaseerd op de verborgen schoonheid van nachtvlinders.
Things can be both.
In fact, they usually are.
De sjaal meet 200 cm x 40 cm en is gemaakt van 100% merinowol. Je kan hem wassen op delicaat / handwas met een wolwasmiddel. Laat de sjaal liggend drogen en stop hem niet in de droogkast.