Terug naar wonenSpiegels en wanddecoratieTheelichten en kandelaarsKlokkenBeelden en vazenPlanten en plantenbakkenSchalen en mandenFotokadersDroogbloemenKaarsen
HuisparfumsVerlichtingKussens en plaidsMeubelsBadkamerDeurmattenBeschrijvingHELEN B. ZEEPJE JASMIJN
Zeepje met naked couple
Dit zeepje heeft de heerlijke geur van jasmijn. Geniet in bad of onder de douche van deze zalige schuimende zeepbar met de afbeelding van Naked Couple Back. Je kan ze ook als handzeep gebruiken.
Tip: neem je het zeepje mee onderweg of op reis? Helen b ontwierp een bijpassend zeepdoosje. Een leuk cadeau-idee!
Het zeepje bestaat in verschillende geuren en is een mooie aanvulling op de rest van de collectie. Ontdek het hele Helen b. universum hier.
Gemaakt in Nederland
De zeepjes worden gemaakt in Nederland.
Jasmijn: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Jasminum Officinale Flower Oil, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Kunnen we je helpen?
Bel ons054 411863
Mail ons[email protected]
ReviewsHelp ons en andere klanten door het schrijven van een review
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen

















